Renault'ya Hoşgeldiniz

1900’lü yıllardan beri, çağına uyum göstermesi için otomobilin her zaman ilerleme, çevre ve topluma karşı sorumluluk, herkes için keyif ve sürdürülebilir ulaşım aracı olması gerektiği vizyonunu paylaştık.

Renault turkiye

Renault Türkiye

Renault Türkiye, 10 Ocak 1968 tarihinde Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. adı altında Renault marka otomobilleri Türk tüketcisine sunmak üzere bir Oyak Grup şirketi olarak kurulmuştur. Bir sonraki yıl Bursa’da kurulan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, bugün yıllık 360 bin otomobil ve 450 bin motor üretim kapasitesi ile Renault'nun Batı Avrupa dışında en yüksek üretim kapasitesine sahip tesislerinden biridir.

Müşteri Hizmetleri

Alo renault

Tüm talep ve sorularınız için yanınızdayız Hafta içi 08.00-18.00 hafta sonu 10.00-18.00 saatleri arasında 444 66 22 numaralı telefondan Alo Renault çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Renault musteri hizmetleri
Renault insan kaynaklari

İnsan Kaynakları

Bu hedefi gerçekleştirmek için tüm çalışanlarımızın eğitim ve bilinçlendirilmesi çalışmaları ile çevreye saygılı, sosyal sorumluluk sahibi bireyler olarak geliştirilmelerini sağlamak şirket faaliyetlerimizin sürdürülmesinin vazgeçilmez değeridir. Genel başvurular için: ikbasvuru@renault.com.tr

Renault Grubu

115 yıldan uzun geçmişimizle Fransa kökenli uluslararası bir kuruluşuz. 128 ülkede faaliyet gösteren grup, üç farklı marka adı altında üretilen ve satılan özel otomobiller ve ticari araçlar üretir: Renault, Dacia ve Rsm. Nissan ile benzeri olmayan İttifakımız sayesinde, dünya genelinde 4. büyük otomobil üreticisiyiz. Günümüzde Renault tüm dünyada 120.000'den fazla çalışanıyla otomobillere tutkuyla bağlıdır.

Renault grubu