Renault Kadjar

Seyirci kalma yaşamaya başla!

Değişimden korkma!

Bakış açını değiştirmenin zamanı gelmedi mi? Hayatın sınırlarını yeni crossover Renault KADJAR'la zorlamaya hazır mısın?

Heyecan verici tasarım

Renault KADJAR, cesur ve güçlü, dinamik hatları, özenle tasarlanmış ızgarası ve derin bakışlarıyla, seninle bütünleşmek için tasarlandı. KADJAR, seyahat günlüğüne bir sayfa daha eklemek için senden bir işaret bekliyor. Renault KADJAR, akıllı, konforlu ve her detayı dikkatle düşünülmüş bir iç mekan sunuyor.

Sınırları zorlayan aksesuarlar

Dikkat çekici ön yüzü, güçlü bakışı, enerjik ızgarası ile maceracı ruhunu gündelik hayatınıza taşıyan KADJAR geniş aksesuar yelpazesiyle gerek şehir içinde gerekse şehir dışında sınırları zorluyor.

Maceraya başlayın

KADJAR bir asistan, bir rehber ve sadık bir yol arkadaşı... Sen ne olmasını istersen, o... Yüksek zemin yüksekliği ve - 4x4, ve 4x2 - çekiş sistemleri sayesinde Renault KADJAR sizi yeni ufuklara taşır. KADJAR'ın dünyasına hoş geldiniz

İç Donanım
Dış Donanım
Performans

Teknik Özellikler

360° Park destek sistemi

360° derece kontrol

Manevralarını hem daha kolay, hem de daha güvenli şekilde yapabilirsin.

Full Led Pure Vision Farlar

%20 Daha Güçlü Işık

Hem kısa hem de uzun far işlevi gören iki adet "Pure Vision" LED modülü

Dizel Motor

3,8 L/100 km* yakıt tüketimi

Her motorda 130 km/saat hızında 0,62 L* yakıt tüketimi ve 4 g* CO2 emisyonu tasarrufu elde ediyor!

Güçlü Yanları

KADJAR'ın dünyasına adım atın

Maceranın heyecanını her gün yaşayın! Dikkat çekici ön yüzü, güçlü bakışı, enerjik ızgarası sayesinde KADJAR’ın iddialı karakteri ortaya çıkıyor. Yan kapı korumaları, KADJAR’ın sağlam duruşuna vurgu yaparken, tavan barları bu dinamik ruhu destekliyor. 200 mm zemin yüksekliği, alüminyum tavan barları, yan korumaları, ön ve arka tampon alt koruma plakalarıyla KADJAR özgürlüğe macera katıyor.

Çekiş Sistemi

Size uygun sürüş modunu seçin

Sınırlarını zorla. Yepyeni heyecanlar tadın. Maceraya başla! Yüksek sürüş konumu ve değişken sürüş modlarıyla Renault KADJAR her koşulda yanınızda.

2

ALL MODE 4x4-i çekiş sistemi

İlham verici yeni yolları keşfetmeye cesaretin var mı? ALL MODE 4x4-i çekiş sistemini tercih edin. Tek yapmanız gereken Kadjar’ı uygun moda getirmek: 2WD, Auto veya Lock. 2WD modunda, araç yalnızca ön iki tekerin çekişiyle çalışır. Normal sürüş koşullarında, bu modda yakıt ekonomisi en üst düzeydedir. Auto modunda, normal sürüş koşullarında tork yalnızca ön tekerlere aktarılır. Çekiş kaybı olursa, torkun %50'ye kadarı arka tekerleklere aktarılır. Lock modunda Tork ön ve arka tekerlekler arasında yarı yarıya paylaştırılır ve kum, çamur veya kar gibi yumuşak zeminlerde tutuş düzeyini artırmak için 40 km/saat'e kadar korunur.

Multimedya R-Link 2

En iyi multimedya donanımının keyfini çıkarın

Otomobilinizi parmaklarınızın ucuyla kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı dostu R-Link 2 multimedya sistemi sürüş keyfini artırır. Geniş dokunmatik ekranı mükemmel kullanıcı konforu sağlar. Simgeleri kaydırın, ekranı yukarı aşağı kaydırın, daha fazla ayrıntı görmek için yakınlaştırın... Size kalmış!

Bağlantıda kalın

Konularına göre gruplara ayrılmış özellikler menüsünü keşfedin. Haritayı bulmak için "Navigasyon" simgesine tıklayın. "Multimedya" seçeneğiyle mobil cihazınızdan aldığınız müziği dinleyin, fotoğraf ve videolarınıza* erişin. "Telefon"bölümünde, Bluetooth özellikli eller serbest fonksiyonu ve metin okuma fonksiyonu gibi avantajlardan faydalanın. "Araç" bölümünde, aracınızın ayarlarını değiştirin ve sürücü yardım sistemlerinizi yapılandırın. Son olarak, "Uygulamalar" simgesini kullanarak Renault uygulamalarına ve hizmetlerine veya R-Link Store'a erişebilirsiniz. Ayrıca, en uygun bağlantıları kullanarak tüm multimedya cihazlarınızı bağlayabilirsiniz: iki USB portu, bir kulaklık girişi ve iki 12 volt soket. * Yalnızca otomobil park halindeyken

R-Link 2.0'ı kendinize göre özelleştirin

R-Link 2.0'nin kişiselleştirilebilir yeni ana sayfaları favori fonksiyonlarınıza kolay erişim sağlar. Altı adede kadar kullanıcı profili yapılandırabilirsiniz. Tek bir tıklamayla seyir tercihlerinizi, multimedya içeriğinizi veya sürücü yardımı ayarlarınızı bulabilirsiniz.

R-Link Store'u keşfedin

R-Link Store'a erişin ve özellikle otomobil içinde kullanım için tasarlanmış uygulamalarımızı R-Link 2 tabletinize ekleyin. R-Link uygulamaları sayesinde, Renault KADJAR sürüşü kolaylaştırır ve yolculuklarınızı güzelleştirir.

Güvenlik

Aracınızı huzur içinde kullanın

Aracınızı sürerken kafanız rahat olsun. Renault KADJAR size daha güvenli ve rahat bir sürüş deneyimi sunmak için yenilikçi güvenlik sistemleriyle donatıldı.

 • Aktif Acil Fren Destek Sistemi

  Sistem öndeki araçla çarpışma riski saptadığında sürücüyü uyarır. Tepki vermezseniz, çarpışmadan kaçınmak veya etkisini sınırlandırmak için aktif acil fren destek sistemi otomatik olarak tetiklenir.

 • Kör Nokta Uyarı Sistemi

  Bir araç kör noktanıza girerse, yan dikiz aynalarında görsel sinyallerle uyarılırsınız.

 • Şerit Takip Sistemi

  70 km/saat'in üzerindeki hızlarda, araç istemsiz olarak düz veya kesikli çizgiyi geçerse sistem uyarı verir. Bu özellik, aracın yoldan çıkma riski olduğu uyarısını vererek güvenliği artırır.

 • Maksimum pasif ve aktif güvenlik

  Bir tehlikenin ne zaman ortaya çıkacağını bilmediğimiz için Renault KADJAR tepki vermeye her an hazır olmalı. Güvenlik uzmanlarımız her şeyi düşündü: Altı hava yastığı (ön, baş/göğüs yan ve perde), öngergili ve güç sınırlayıcılı emniyet kemerleri ve boyun travmasına karşı etkili koltuk başlıkları. Çocuk yolcuları korumak için, Renault KADJAR'da Isofix sabitleme noktaları da bulunur.

Modüler tasarım

Son derece geniş iç mekanın avantajlarından faydalanın

Daha fazla alan mı istiyorsunuz? Renault KADJAR'ın içinde daha ne kadar yer olduğunu gördükçe şaşıracaksınız. Arka tarafta, 910 mm arka tavan yüksekliği mesafesi ve 1455 mm arka dirsek genişliği mesafesiyle sınıfının en iyileri arasında. Ana yoldan çıkmak için ideal.

Tüm yolcu bölümü boyunca eşya gözleri

Renault KADJAR'ın yolcu bölümüne dağıtılmış 30 litre eşya gözü sayesinde aracın içindeki hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Tüm özelliklerinden en iyi şekilde faydalanın! Hayatınızı kolaylaştıracak her şeyi düşündük.

Geri çekilebilir çeki demiri

Daha da fazla yükleme kapasitesi mi istiyorsunuz? Göz açıp kapayıncaya kadar bir römork bağlayabilirsiniz. Renault KADJAR'ın arka tamponunun altına gizlenen ve bu sayede kullanılmadığında tamamen gözden kaybolan çeki demiri hemen elinizin altında. Aktif hale getirmek de son derece kolay! Tek yapmanız gereken bagajda bir köşede saklanan kolu çekmek.

Zekice düşünülmüş ve iyi korunan depolama alanları

Renault KADJAR'ın bagajı muazzam büyüklükte ve aynı zamanda oldukça modüler. İki veya üç bölmeye ayrılabilir. Bu da küçük eşyaların güvenli bir biçimde saklanıp korunmasını sağlar. Otomobilinizde eşyalarınızı organize etmek çok kolay!

Düz zemin ve yükleme uzunluğu

Keyif aldığınız her şeyi Renault KADJAR'la birlikte yaşayın! Snowboard veya sörf tahtanızı yanınıza alın. Bagaj zemini yüksek konumdayken arka koltuk katlandığında, dümdüz bir zemin ve olağanüstü yükleme kapasitesi elde edersiniz. Ön yolcu koltuğunu öne doğru eğip torpidoya kadar uzanan düz bir zemin oluşturabilirsiniz. Bu da size 2,5m'ye varan bir yükleme uzunluğu sağlar!

Çok yönlülük ve pratiklik

KADJAR’ın çok yönlülüğü ve pratikliği, ilhamını Sport Tourer otomobillerden alıyor. Renault KADJAR her yönüyle kaliteli. Dahası da var: Bagajdaki kollar kullanılarak Easy Break sisteminin kilidi otomatik olarak açılır ve arka koltuklar 1/3 - 2/3 katlanabilir.

Etkileyici bagaj kapasitesi

Bagaj tamamen düz bir taban sunan yüksek pozisyon ve 527 litrelik yükleme hacmi oluşturan alçak pozisyon olmak üzere 2 ayrı seçenekle genişliyor. Kısacası crossover segmentindeki en büyük kapasiteye sahip! Pratik tasarımı sayesinde, evinizden uzaklaşırken ihtiyacınız olan her şeyi yükleyebilir ve bilinmeyen topraklarda maceralara atılabilirsiniz.

Teknoloji

Sürüşü kolaylaştırır

Yeni bir sürüş deneyimi! Mühendislerimiz komple bir sürüş keyfi sunmak için Renault KADJAR'ı yenilikçi teknolojilerin ve ileri sürüş destek sistemlerinin en iyileriyle donattı.

Eller serbest park sistemi

Park etmekle uğraşacak zamanın yok mu? Park manevraları Eller Serbest Park Sistemi ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sistem park edilmek istenen alanı değerlendirir ve yapılacak manevrayı belirler. Şimdi direksiyonu ona bırak ve kolayca park etmenin tadını çıkar.

360° Park destek sistemi

Park etmek sürüşün en zevkli kısmı mı diyorsun? 360° Park Destek Sistemi ile KADJAR senin için etrafını 360° derece kontrol eder, böylece manevralarını hem daha kolay, hem de daha güvenli şekilde yapabilirsin.

Hız sınırlayıcı ve sabitleyici

Daha keyifli ve daha az yorucu yolculuklar için Renault KADJAR'ı hız sınırlayıcı ve sabitleyiciyle donattık. Bu sistem seyir hızını veya maksimum hızı kolayca belirlemenizi sağlar.

"Pure Vision" Full LED farlar

Hem kısa hem de uzun far işlevi gören iki adet "Pure Vision" LED modülü taşıyan Renault KADJAR'ın farları halojen lambalardan %20 daha güçlü. Bu teknoloji daha güçlü ve daha hassas ışınlar üreterek geceleri görüş gücünüzü ve güvenliğinizi artırır.

Otomatik Uzun Kısa Farlar

Geceleri, Renault KADJAR farlarınızı diğer araçların varlığına göre ayarlar. Farlar otomatik olarak uzundan kısaya veya kısadan uzuna geçer.

Viraj aydınlatmalı ön sis farları

"Pure Vision" Full LED farlara ek olarak Renault KADJAR'da virajlarda yan görünürlüğü artıran adaptif sis lambaları bulunur. Bu fonksiyon sinyal verdiğinizde veya 40km /saat'ten düşük hızlarda direksiyonu çevirdiğinizde etkinleşir.

Aksesuar

Sınırlarını zorla!

İç Görünüm

 • Çiftli DVD oynatıcı

  Dokunmatik ekranlı bu DVD oynatıcı ile arka koltuktakiler yolculuk boyunca film izleyebilir, oyun oynayabilirler.

 • Işıklı kapı eşiği

  Kapı girişini hafif darbelerden korurken, aracınıza şıklık ve orjnallik katar.

 • Aliminyum pedal kiti

  Özel pedalları sayesinde sürücü bölümüne sportif bir görünüş kazandırırken tutunmayı kuvvetlendiren kaymaz kaplamaları sayesinde güvenliğinizi de sağlar.

 • Premium Halı Paspas

  Aracınızın içi ile mükemmel uyum sağlayan bu halı paspas yüksek kalite ve güvenliği sayesinde aracınızın tabanını korur.

 • EasyFlex bagaj koruma

  Kaymaz ve su geçirmezdir. Bagajın şekline tamamen adapte olur. Farklı pozisyonlarda da maksimum koruma ve koltukların modülerliğine uyum sağlar.

 • Ayırıcı ızgara

  Bagaj ve kabini birbirinden ayırarak size daha konforlu bir kullanım sağlar. Evcil hayvanların seyahati için oldukça pratiktir.

Dış Görünüm

 • Tavan bagajı ve çeki demiri üzerinde bisiklet taşıyıcı

  Tavan Bagajı, tavan barlarına birkaç dakikada monte edilebilen bu tavan bagajı aracınıza ekstra bir yükleme alanı sağlar. Bisiklet Taşıyıcı, 3 bisiklete kadar kolay ve güvenli taşıma imkanı sunar. İhtiyaca göre yatırılabilir ya da katlanabilir.

 • Alüminyum tavan barı ve kayak taşıyıcı

  Dayanıklı ve güvenilirdir. Kolayca sabitlenebilir. City Crash Test onaylıdır.

 • 19" Jaipur alaşım jant

  Parıltılı antrasit gri rengiyle dinamizm ve şıklığı bir araya getirir.

 • Yan basamak ve çamurluk koruma

  Renault KADJAR'ınızın kaslı yapısını ön plana çıkarır ve aracınızı günlük kullanım esnasında meydana gelebilecek olası darbelerden korur.

 • Gizlenebilen çeki demiri

  Kullanılmadığı zamanlarda tamamen gizlenebilir, aracınızın bagajında bulunan ufak bir kol yardımı ile hemen kullanıma hazır hale getirilebilir.

 • Işıklı yan bar

  KADJAR'a şık ve sağlam bir duruş vererek dış görünüşünü güçlendirir. Kapı hizalarındaki aydınlatma, daha görünür bir ortamda, aracınıza girişinizi kolaylaştırır.